LAZURETA - Antracit 1 kg

Balení LAZURETY 1 kg = 10 m² ve dvou vrstvách.

820 Kč / ks
Kategorie: LAZURETY
Hmotnost: 1 kg
ikony

Samostatnou LAZURETU si můžete dokoupit k balíčku stěrky a aplikovat LAZURETU v různobarevném zbarvení. LAZURETY můžete nanášet společně přímo na betonovou stěrku, nebo je můžete promíchávat přímo v kbelíku a vytvořit si tak vlastní odstín LAZURETY.

 

 

Parametry:                  

►Balení:                             LAZURETA 1kg (10 m² ve dvou vrsvách)

►Spotřeba:                        50 g / 1m²  v jedné vrstvě

►Teplota nanášení:           10 - 25 °C       

►Datum spotřeby:              12 měsíců od data výroby

►Místo aplikace:                 Interiér / Exteriér

►Teplota skladování:          10 - 30 °C   

Aplikace:                          Houbička / Pěnové hladítko

 

 

Návod použití:

Na suchou, čistou a vyzrálou betonovou stěrku Stěrkoland aplikujeme dvě vrstvy LAZURETY pomocí houbičky v nepravidelných tazích (čím silnější vrstvu LAZURETY necháme zaschnout, tím je barva sytější... to nám dovolí přesně si určit, jaký bude mít efekt výsledná stěrka. Druhou vrstvu můžeme nanášet ihned po nanesení první. Pokud chcete docílit více členitého vzhledu, můžete záměrně vynechávat místa při nanášení druhé vrstvy LAZURETY. Také si můžete dokoupit LAZURETU v jiném odstínu a dosáhnout tak Vašeho originálního vzhledu.  Lazureta se aplikuje pouze na betonovou stěrku Stěrkoland.

 

 

Co je to LAZURETA?

LAZURETA je námi vyvinutý viskózní nátěr, určený přímo na náš systém betonových stěrek Stěrkoland. LAZURETOU probarvujete strukturu betonové stěrky pomocí houbičky v nepravidelných tazích, kdy docílíte efektu, který si přejete. LAZURETA se také propíše v každé nerovnosti, tahu nebo na nahrubované ploše. Když budete LAZURETU roztírat do sucha v co nejtenčí vrstvě, docílíte tím světlého zbarvení vašeho vybraného odstínu. Naopak, když budete aplikovat silnou vrstvu, docílíte tak sytého zbarvení daného odstínu. To Vám zajistí, že vaše stěrka nebude mít umělý jednolitý odstín. LAZURETA se nanáší ve dvou vrstvách. Můžete ji promíchat s jiným odstínem LAZURETY, nebo můžete libovolně různé odstíny nanášet na betonovou stěrku Stěrkoland a vytvořit si tak svůj vlastní originál na vaší stěně.

 

 

Tmavé odstíny LAZURETY nelze přetírat světlejším odstínem.

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu